Najnowsze tematy

Popularne

Dentysta, protezy, gabinety i oczekiwania emeryta.

Prawa emeryta u dentysty: proteza i jej naprawy.

Trudno wyobrazić sobie nasze codzienne życie bez zębów. Potrzebne są nam nie tylko do żucia, gryzienia i przyjmowania pożywienia, ale również do wyraźnego mówienia. Poprawiają wygląd naszej twarzy i pozwalają się szeroko uśmiechać.

Protezy dentystyczne to jedyna szansa na normalne funkcjonowanie dla wielu starszych osób. Niestety nie każdy emeryt może pozwolić sobie na protezę wykonywaną w prywatnym gabinecie za własne pieniądze. Dla wielu jedynym wyjściem jest proteza refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

 

Prawa emeryta u dentysty: refundacje leczenia zębów.

Wizyta u dentysty w naszym kraju wiąże się dla większości z nas nie tylko z dużym stresem, ale również ze sporymi wydatkami. Prywatne usługi dentystyczne, według najnowszych statystyk to leczenie, na które Polacy wydają, co roku najwięcej pieniędzy.

Wiele usług dentystycznych nie jest refundowanych i musimy płacić za nie z własnej kieszeni. Są jednak usługi, który każdy gabinet powinien wykonywać za darmo, gdyż płaci za nie Narodowy Fundusz Zdrowia.

 

Jak dbać o zęby po 60-tce?

Uśmiech to niewątpliwie jeden z najważniejszych atrybutów ludzkiej twarzy. Przydaje się we wszelkich kontaktach interpersonalnych, bo pokazuje ludziom nasze pozytywne nastawienie, a poza tym dodaje nam po prostu atrakcyjności.