Najnowsze tematy

Popularne

Nowoczesny senior

Seniorzy coraz aktywniej zaznaczają swoją obecność na różnych polach aktywności. Dotyczy to zarówno działalności prospołecznej, organizacji pozarządowych, czy uprawiania sportów i działań na polu kultury. Wzrastając aktywność grupy osób w wieku emerytalnym powoduje, że wiele firm specjalnie dla nich tworzy usługi i towary uwzględniając ich wyjątkowe potrzeby.

To, co być może wiele osób zaskoczy to fakt, że emeryci coraz bardziej otwierają się na kwestie nowoczesnych technologii i z wielkim zapałem korzystają z Internetu. A skoro tak to również na tym polu istnieje konieczność zaspokojenia ich potrzeb.

 

Refleksem w tym temacie wykazali się autorzy portalu przezornego dla osób w wieku 50+ i oczywiście starszych, którzy stworzyli portal pod znamienną nazwą www.bycseniorem.pl. To oczywiście nie jest pierwsza tego rodzaju inicjatywa, natomiast zdecydowanie wyróżnia się ona spośród innych tego typu propozycji, jakie dostępne są w sieci.

Zalety portalu to przejrzystość, łatwość w poruszaniu się po stronie, interesujące tematy i rzeczywiście prowadzone na bieżąco aktualności. Oprócz standardowych już tematów takich jak zdrowie, kwestie emerytur i ubezpieczeń można się tu także zapoznać z różnego rodzaju poradami.

To, na co warto zwrócić uwagę to nowinki technologiczne skierowane specjalnie do osób starszych.

Autor: Roma