Najnowsze tematy

Popularne

Napisz swój tekst, przepis, ciekawy artykuł wyślij do nas - opublikujemy!

Buduj z nami stronę - prześlij swój tekst!

Jesteś emerytem? Masz wiele wolnego czasu i chciałabyś go dobrze wykorzystać? A może Twoja życiowa mądrość, doświadczenia i pomysły warte są opublikowania i pokazania innym?

 

Napisz swój tekst na dowolny, wymyślony przez siebie temat związany z życiem, własnymi doświadczeniami, przeżyciami, problemami, pomysłami na usprawnienie prawa emerytalnego lub osobistego szczęścia po 60-tym roku życia. Podziel się z innymi wiedzą, jaką posiadasz i pokaż się w internecie - buduj z Nami dobrą stronę z informacjami, ciekawostkami i wiadomości prosto z życia dla emerytów i rencistów.

 

Gotowy tekst podpisz imieniem i nazwiskiem lub własnym wymyślonym przez siebie pseudonimem i prześlij na adres e-mail naszego biura! Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Przeczytamy i opublikujemy tak szybko, jak to możliwe!

 

Mile widziane artykuły:

  • związane ze sposobami na oszczędzanie na emeryturze,
  • przedstawiające Wasze własne pomysły na udane i radosne życie
  • opisujące ciekawe sporty i nietuzinkowe formy rozrywki dla emerytów
  • przepisy na tanie i pyszne danie
  • przepisy na weki i przetwory
  • porady zapalonych działkowiczów i wskazówki dla laików w tym temacie
  • teksty opisujące próby oszukania Was i to jak i czy w ogóle udało Wam się uniknąć "wpadki"
  • na temat ciekawych hobby i zainteresowań

 

Jak wysłać gotowy tekst? Napisz do nas: e-mail w dziale KONTAKT

 

Biorąc czynny udział w budowie naszego serwisu dla emerytów sprawiasz, że rozwija się on z każdym dniem, staję się częściej odwiedzany, a Twoje artykuły czyta coraz więcej osób.

Pisz do nas częściej i więcej - a jeśli twoje teksty będą naprawdę ciekawe, spotkają się z zainteresowaniem wielu osób i będą niosły w sobie wiele ważnych, praktycznych i przydatnych na co dzień informacji - wówczas chętnie zaprosimy Cię do odpłatnego współredagowania naszego portalu dla emerytów!

 

Zmieniony (Sobota, 06 Luty 2010 16:58)