Najnowsze tematy

Popularne

Sprzęt do ogrodu

Wolny czas na emeryturze, a własny ogródek działkowy

Jak zagospodarować nadmiar czasu, który nagle pojawił się po przejściu na emeryturę? Nie każdy posiada dom i teren wokół niego, gdzie na brak zajęć z reguły nie można narzekać. Większość z nas spędza ten etap życia w mieście i marzy o jakimkolwiek kawałku gruntu, na którym mogłaby miło spędzać chociażby tę cieplejszą część roku.

 

Piły ogrodowe - jak ich używać bezpiecznie?

Piły ogrodowe niezbędne są do różnych działań. Za ich pomocą można pociąć drewno do kominka lub pozbyć się połamanych gałęzi, które spadły z ogrodowych drzewek. Pomagają także w zadbaniu o odpowiednią wielkość i stosowny kształt krzewów. Jednak użytkując je...

 

Do ogrodu: kosiarki spalinowe kontra elektryczne

Kosiarka jest narzędziem niezbędnym w zasobach osób, które mają wokół domu spore podwórko (porośnięte trawą). W zależności od własnych preferencji, mamy do wyboru kosiarki spalinowe oraz elektryczne.

 

 

Do ogrodu: podkaszarki spalinowe

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia każdego ogrodu jest dobra kosiarka lub/i podkaszarka. To dzięki tego typu urządzeniom trawniki prezentują się imponująco, a ich pielęgnacja to czysta przyjemność. Z tego względu przy zakupie podkaszarki nie powinniśmy kierować się wyłącznie jej ceną, a tym bardziej przypadkiem.