Najnowsze tematy

Popularne

Tani telefon komórkowy dla emeryta

Obecnie telefony komórkowe to swego rodzaju wymóg oraz symbol naszych czasów. Oznacza to w wielkim skrócie obecność zróżnicowanych pod względem funkcjonalności, wielkości czy modeli aparatów komórkowych w każdym niemal domu.

Coraz częściej po telefony komórkowe sięgają także emeryci i renciści. Widok starszej pani czy pana z telefonem komórkowym w dłoni - obecnie nie dziwi już nikogo i staje się coraz częstszym obrazkiem na naszych ulicach. To z myślą o nich powstaje też coraz więcej nowych ofert dość przystępnych abonamentów z przypisanymi do nich określonymi modelami telefonów także w niskiej cenie.
Zanim odpowiemy na pytanie o to gdzie emeryt może zaopatrzyć się w telefon komórkowy adekwatny do jego możliwości finansowych jak i pod względem jego potrzeb, powiemy kilka słów o tym, jakie są i czym różnią się telefony komórkowe w ofertach dla emeryta od tych dla pozostałych grup klientów.


Otóż telefony komórkowe stworzone dla emerytów to najczęściej telefony posiadające sporej wielkości klawisze, uproszczone menu oraz czytelne ekrany i wbudowane zestawy głośnomówiące czy też wyposażone w wygodne słuchawki.

 

Wszystkie te elementy sprawiają, iż telefon dla emeryta staje się dużo łatwiejszy w użyciu, ale "nie straszy" przy tym swoim ciężarem czy wielkością. Dodatkowo spełnia on wszelkie podstawowe potrzeby seniora.

 

Pierwszym z usługodawców telefonii komórkowej, który postanowił dostosować swoje usługi pod kątem emerytów jest Era. Podobnie jak jej konkurenci czyli Orange i Plus, przygotowało dla tej grupy odbiorców - użytkowników specjalne oferty abonamentowe, które doskonale spełniają wszelkie ich potrzeby.


Oferty abonamentowe skierowane do emerytów (seniorów) to przede wszystkim:
niska opłata miesięczna - ściśle dostosowana do niezbyt wysokich emerytur;

 

  1. 5 numerów na stacjonarne i w danej sieci - jest to usługa, która pomoże obniżyć dodatkowe koszta związane z wykonywaniem połączeń telefonicznych;
  2. Dodatkowe minuty po uprzednim aktywowaniu usługi;
  3. Usługa pozwalająca dodatkowo kontrolować rachunki i koszta.

 

Ogromnym ułatwieniem jest także brak konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów, umożliwiających podpisanie umowy, a także możliwość zawarcia umowy poprzez kuriera, który przybywa pod wskazany adres z gotową umową oraz z aparatem telefonicznym.