Najnowsze tematy

Popularne

Tani telefon komórkowy dla emeryta

Obecnie telefony komórkowe to swego rodzaju wymóg oraz symbol naszych czasów. Oznacza to w wielkim skrócie obecność zróżnicowanych pod względem funkcjonalności, wielkości czy modeli aparatów komórkowych w każdym niemal domu.

Coraz częściej po telefony komórkowe sięgają także emeryci i renciści. Widok starszej pani czy pana z telefonem komórkowym w dłoni - obecnie nie dziwi już nikogo i staje się coraz częstszym obrazkiem na naszych ulicach. To z myślą o nich powstaje też coraz więcej nowych ofert dość przystępnych abonamentów z przypisanymi do nich określonymi modelami telefonów także w niskiej cenie.
Zanim odpowiemy na pytanie o to gdzie emeryt może zaopatrzyć się w telefon komórkowy adekwatny do jego możliwości finansowych jak i pod względem jego potrzeb, powiemy kilka słów o tym, jakie są i czym różnią się telefony komórkowe w ofertach dla emeryta od tych dla pozostałych grup klientów.


Otóż telefony komórkowe stworzone dla emerytów to najczęściej telefony posiadające sporej wielkości klawisze, uproszczone menu oraz czytelne ekrany i wbudowane zestawy głośnomówiące czy też wyposażone w wygodne słuchawki.

 

Wszystkie te elementy sprawiają, iż telefon dla emeryta staje się dużo łatwiejszy w użyciu, ale "nie straszy" przy tym swoim ciężarem czy wielkością. Dodatkowo spełnia on wszelkie podstawowe potrzeby seniora.

 

Pierwszym z usługodawców telefonii komórkowej, który postanowił dostosować swoje usługi pod kątem emerytów jest Era. Podobnie jak jej konkurenci czyli Orange i Plus, przygotowało dla tej grupy odbiorców - użytkowników specjalne oferty abonamentowe, które doskonale spełniają wszelkie ich potrzeby.


Oferty abonamentowe skierowane do emerytów (seniorów) to przede wszystkim:
niska opłata miesięczna - ściśle dostosowana do niezbyt wysokich emerytur;

 

  1. 5 numerów na stacjonarne i w danej sieci - jest to usługa, która pomoże obniżyć dodatkowe koszta związane z wykonywaniem połączeń telefonicznych;
  2. Dodatkowe minuty po uprzednim aktywowaniu usługi;
  3. Usługa pozwalająca dodatkowo kontrolować rachunki i koszta.

 

Ogromnym ułatwieniem jest także brak konieczności dostarczania dodatkowych dokumentów, umożliwiających podpisanie umowy, a także możliwość zawarcia umowy poprzez kuriera, który przybywa pod wskazany adres z gotową umową oraz z aparatem telefonicznym.

 
Komentarze (7)
7 Wtorek, 14 Maj 2013 06:30
A ja poszłam do lombardu (tu: lombard w Warszawie) i tam zastawiłam telefon od wnuka - i tak nie mogłam się nauczyć obsługi i tylko słuzył do odbierania telefonów, a po co mi to skoro mam stacjonarny... za to wpadło 300 zł bo to lepszy tel. był i jestem bardzo zadowolona.
6 Wtorek, 25 Październik 2011 13:01
Witam,

Wpis może stary, ale dwa słowa wtrącę. Otóż są telefony projektowane specjalnie dla seniorów i można je kupić bez decydowania się na konkretnego operatora - mają fabrycznie zdjętą blokadę sim. W związku z czym senior może sobie kupić telefon i osobno kartę na doładowania. Jest to zdecydowanie tańsze rozwiązanie niż płacenie stałego miesięcznego abonamentu (choćby niskiego). W końcu też osoby starsze nie widzą non stop na telefonach, że powinny mieć nie wiadomo jakie promocje i abonamenty.

Pozdrawiam
Paweł Landzberg
http://senio.pl/
5 Poniedziałek, 31 Styczeń 2011 08:16
sms o treściSTOP 8064darmowy powodzenia.
4 Niedziela, 05 Grudzień 2010 13:38
Jak się rozsądnie korzysta z telefonów to do żadnej ruiny się nie doprowadzi. No ale wiesz, Marika, jak źle korzystałaś to się nie dziw..
3 Sobota, 04 Grudzień 2010 00:11
Ruina Biednych Emerytow Nie dajcie sie !!!
2 Piątek, 15 Październik 2010 21:15
ha, absolutnie się zgadzam, zwłaszcza na reklamówki które przychodzą 20 x dziennie z informacją, że znów wygrałem bmw
1 Niedziela, 10 Październik 2010 09:19
Powinna być także blokada nachałów, proponujących "złote góry".

Dodaj komentarz

Twoje imię:
Tekst komentarza (możesz używać tagów HTML):