Najnowsze tematy

Popularne

Tanie połączenia telefoniczne

Telefon komórkowy to już dzisiaj urządzenie mobilne, którym bez trudu posługują się zarówno osoby młode jak i te nieco starsze - mamy tutaj na myśli naszych rodziców w podeszłym wieku czy też dziadków lub babcie.

Aparaty telefoniczne przygotowywane głównie z myślą o seniorach (w tym właśnie o emerytach) to takie modele, które nie tylko są odpowiednio skonstruowane na ich potrzeby, ale również ich ogromnym atutem jest niska cena oraz połączenie ich z atrakcyjnymi ofertami abonamentowymi.
Jakie zatem modele telefonów komórkowych przygotowali ich producenci z myślą o ludziach starszych jak nasi rodzice w podeszłym wieku czy nasi dziadkowie?

 

Jednym z podstawowych modeli dedykowanych seniorom to telefon typu EmopriaTALK. Jest to model aparatu telefonicznego z charakterystycznym dużym i czytelnym wyświetlaczem. Posiada on także duże i czytelne przyciski oraz intuicyjne menu.

 

Dostępny jest już w wielu ofertach abonamentowych za 1zł (możemy go nabyć na przykład w salonach Plusa lub Ery). Inny równie przydatny i łatwy w obsłudze a przy tym także dość estetycznie wyglądający model telefonu dla seniora to tak zwany ZTE S302 . jest to telefon charakteryzujący się ogromną prostotą w jego obsłudze a ponadto posiadający przydatny klawisz funkcyjny, przypisany automatyczne do numeru alarmowego 112.

 

Dzięki czemu osoba która znajdzie się w niebezpieczeństwie lub będzie chciała wezwać pomocy nie musi się już martwić tym by wybrać dany numer. Wystarczy by zapamiętała, który klawisz funkcyjny uruchomi usługę alarmową.


Ogromnym atutem wskazanych modeli telefonów jest także to, że posiadają one nie wymagającą częstego ładowania baterię.

 

Ułatwiają one ponadto kontaktowanie się z najbliższymi w sposób niezbyt skomplikowany oraz szalenie przyjazny. Jeśli wszystko to połączymy z niskimi kosztami utrzymania takiego telefonu możemy być pewni, że to właśnie taki zestaw telefoniczny wraz z tanim abonamentem, może stać się jednym z lepszych prezentów i dość rozsądną decyzją.

 

Jakie są, zatem zalety tanich telefonów komórkowych w specjalnych ofertach dla emerytów? Po pierwsze - jest się zawsze w stałym kontakcie z najbliższymi. Po drugie ?najbliżsi nawet jeśli dzielą nas od nich całe kilometry, są także zawsze "na wyciągnięcie ręki". Po trzecie nie posiadanie telefonu komórkowego oraz właściwie dopasowane do niego usługi, sprawiają, że jest się bardziej "na bieżąco" z osiągnięciami techniki.