Najnowsze tematy

Popularne

Jak wybierać tańsze prezenty i gdzie ich szukać? Niska emerytura

Niska emerytura a rozsądne prezenty dla wnuka

Niska emerytura to problem wielu polskich emerytów. Problem, który dotyczy przede wszystkim zaspokojenie swoich podstawowych potrzeb takich jak zapłacenie wszystkich swoich zobowiązań typu opłaty za mieszkanie, prąd itd., zakupienie lekarstw oraz środków na codzienne życie. To bardzo nieprzyjemna i dyskomfortowa sytuacja kiedy niskie dochody powodują, że powstają dylematy wyboru pomiędzy najpotrzebniejszymi produktami.

 

Portfel pusty? Kup prezent taniej w sieci

Wyobraźmy sobie taką sytuację: zbliżają się wielkimi krokami urodziny naszej najbliższej przyjaciółki. My niestety nie mam w swoim portfelu zbyt dużej ilości gotówki na to by kupić jej jakiś wymarzony i elegancki a przy tym oryginalny prezent. Co wtedy robimy?

Złośliwi mogą stwierdzić, iż najlepszą opcją jest "zapomnienie na siłę" o jej urodzinach. Jednakże nie jest to najlepsze wyjście. Zdecydowanie polecanym sposobem jest zrobienie zakupów na odległość. Mowa tutaj o zakupach on-line czyli zakupach w sieci.  Zakupy w sieci to ostatnio swego rodzaju moda, której ulegają coraz to starsze osoby.

 

Emerycie: sprzedaj nietrafiony prezent w sieci.

Kolejny wełniany koc w kratę, szpetny chiński wazon, czy ciężkie perfumy o nieprzyjemnym zapachu. Każdy z nas choć raz w życiu dostał taki nietrafiony prezent. Większość z nas z racji dobrego wychowania nie pokazuje po sobie niezadowolenia, grzecznie dziękuje i udaje, że prezent jest prześliczny.

Po wizycie gości taki nietrafiony upominek zwykle trafia na dno szafy i więcej o nim nie pamiętamy. Są jednak inne sposoby radzenia sobie z takimi prezentami, co więcej mogą nam one nawet przynieść zysk. W jaki sposób? Wystarczy sprzedać je na internetowej aukcji.