5 pomysłów na oryginalne szafki na buty

Jaka szafka na buty najlepiej sprawdzi się w przedpokoju? Czy powinna być dopasowana do jego stylistyki czy może z zupełnie innej parafii? Jakie możliwości znajdziemy w sklepach meblowych i na co warto zwrócić uwagę?

Szafka na buty w 5-ciu praktycznych pomysłach

  • Modele szafki aluminiowe lub stalowe – nawiązujące wprost do super modnej stylistyki industrialnej w aranżacji wnętrz. Przemysłowe klimaty i efekt na piątkę!..
  • Drewniane szafki na buty – stworzone przede wszystkim do wnętrz mieszkaniowych i do przedpokojów urządzanych na nutę np. mocno skandynawską, wizualnie rustykalną czy regionalnie folkową. Piękne!
  • Z perforowanymi, delikatnie dziurkowanymi frontami szafek, sprawdzą się do lepszego doprowadzania powietrza do wnętrza, dzięki czemu buty nie będą się kisić w szczelnym zamknięciu.
  • Otwierane na zasadzie opuszczania ku dołowi i zamykane poprzez podniesienie do góry. Takie szuflady idealnie oszczędzają miejsce i wystarczy ledwie kilkanaście wolnych centymetrów, żeby wstawić je w mieszkaniu!
  • Szafki mocowane pionowo, tuż przy ścianach, albo poziomo – z opcją siedziska, na którym można się do ubierania butów wygodnie rozsiąść.

Na koniec pozostaje tylko wybrać się do sklepu i znaleźć takie szafki na buty, które najlepiej będą odpowiadać naszym potrzebom!

(Visited 32 times, 1 visits today)