Darmowy audiobook – „Dom nad rozlewiskiem”

„Dom nad rozlewiskiem” Małgorzaty Kalicińskiej to jedna z najbardziej popularnych i jednocześnie najmocniej wciągających powieści ostatnich lat. Pragnienie stabilizacji, dążenie do znalezienia dobrej pracy i jej utrzymania, dyskryminacja w świecie reklamy związana z wiekiem, dzieci, które kochają i tęsknią i mama, której tak naprawdę nigdy się znało to tylko kilka elementów, które zachęcają do przeczytania książki i sprawiają, że nie możemy oderwać się od jej kolejnych stron.

Dla osób, które z różnych powodów nie maja cierpliwości do czytania grubych książek, lub nie pozwala im na to stan wzroku – przygotowano książkę „Dom nad Rozlewiskiem” w formie czytanej, czyli tzw. audiobooka.

Przyjemność poznawania powieści tą drogą jest o tyle wygodniejsza, że wystarczy głośnik w komputerze, lub słuchawki nałożone na uszy, aby móc delektować się lekturą, bez jej czytania.

Dodatkowo, miły, ciepły i sympatyczny głos lektorki, – która czyta książka (Marta Klubowicz) sprawia, że czujemy się tak, jakbyśmy byli obok wydarzających się w powieści sytuacji.

Nie zawsze łatwe rozmowy między matką a odnalezioną po latach córką, zdrada męża, którego i tak od lat się już nie kochało, własne nie do końca stosowne „skoki w bok”, poszukiwanie miłości życia w małej wiosce, w której każdy zna każdego na wylot, zapach kuchennych potraw przygotowywanych bez „miejskiej” chemii, talerz wyjątkowego rosołu i skuteczna próba odnalezienia sensu życia gdzieś z dala od miejskiego zgiełku, huku i pazerności rynku i pracodawców to coś, czego po prostu się nie zapomina.

Niepowtarzalność „Domu nad rozlewiskiem” tkwi nie tylko w opisywaniu historii i wydarzeń, które mogłyby się zdarzyć każdemu z nas, i które nie jednej osobie przypomną tzw. stare dobre czasy, ale również w języku, który jest prosty, jasny, przejrzysty i zachęcający do dalszego poznawania losów głównych bohaterów, oraz w nieprzeciętnym poczuciu humoru, dla którego warto sięgnąć zarówno po książkę tradycyjną i czarującą szumem szeleszczących kartek jak i po audiobooka czytanego przez Martę Klubowicz, który dostarczy wrażeń osobom, które nie chcą lub nie mogą samodzielnie czytać.

(Visited 9 times, 1 visits today)