Jak dorobić na pożyczkach i kontach bankowych?

pożyczki

W poszukiwaniu pracy zdalnej coraz więcej osób zastanawia się nad tym jak mogłoby wykorzystać do tego celu ogromny rynek pożyczek i kredytów bankowych. Pieniądze są jedną z głównych ludzkich potrzeb i wielu z nas korzysta z pożyczek, dofinansowań unijnych czy chociażby kredytów hipotecznych. Jak można zarabiać na tym rynku nie będąc pracownikiem banku, przedstawiciele firm pożyczkowych ani doradcą finansowym? Okazuje się, że to nie tylko możliwe, ale i stosunkowo proste!

Zarabianie na pożyczkach – jak zacząć?

Żeby zarabiać na pożyczkach można przystąpić do jednego z wielu systemów partnerskich, które płacą za to, że poleciłeś innym wzięcie kredytu. Załóżmy, że Twój brat zastanawia się nad zaciągnięciem pożyczki, Ty mówisz mu, że w takim i takim banku jest taka opcja, on korzysta, a Ciebie bank wynagradza za to, że poleciłeś mu klienta.

Proste? Proste. Oczywiście nie ma tutaj nic na słowo, więc żebyś mógł otrzymać taką prowizję Twój brat musi ją wziąć przez internet, z wykorzystaniem specjalnego linka, który mu podeślesz. Rejestrując się w programach partnerskich takich jak np. Money2Money masz dostęp do wszystkich aktualnych ofert kredytowych w znanych bankach, ale i w firmach pozabankowych. Wewnątrz systemu generujesz swój unikalny link i od tej pory możesz go podsyłać swoim znajomym.

Dodatkowo firma daje Ci własną, spersonalizowaną stronę internetową, którą możesz promować w sieci i dzięki niej docierać z oferta pożyczek do osób, których nie znasz. Np. poprzez ogłoszenia, strony internetowe, bloga czy social media.

Żeby zacząć wystarczy założyć  darmowe konto tutaj: Załóż Konto.

Po jego aktywowaniu poprzez link mailowy będziesz już miał dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi, które umożliwią Ci promowanie kredytów, pożyczek czy zakładanie kont bankowych. Za każdą wykonaną z powodzeniem akcję otrzymasz od firmy premię pieniężną, a są to niemałe środki.

W zależności od wybranego i promowanego produktu finansowego może to być od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych!

zarabianie na pożyczkach

Wyobraź sobie, że w miesiącu uda Ci się polecić znajomym lub obcym kilka takich pożyczek. W krótkim czasie może Ci to dać zyski nawet kilku tysięcy złotych miesięcznie. Atrakcyjne jest w takich systemach również to, że nie masz tu górnego limitu zarobków i to, ile zyskasz zależy wyłącznie od tego ile w to włożysz pracy i zaangażowania.

Ale to jeszcze nie koniec możliwości!

Poza prowizją otrzymywaną za kredyty i pożyczki zaciągnięte przez osoby, którym je polecisz możesz również zarabiać na inne sposoby i tylko Ty decydujesz czy interesuje Cię tylko jedna droga zarobku, czy może chciałbyś korzystać również z innych.

Dodatkowe 5% możesz zyskać jako premię z prowizji otrzymanych przez wszystkich swoich partnerów, jeśli w danym miesiącu ich sprzedaż wyniosła odpowiednią kwotę.

Osobne 10% jeśli ich sprzedaż osiągnęła ponad 5000 zł i nawet 15% jeśli wyniosła ponad 10 000 zł.

Jak dorabiać na pożyczkach regularnie?

Wystarczy, że skupisz się na działaniu i np. będziesz codziennie przez 1 godzinę promował w internecie wybraną ofertę pożyczkową i będziesz mógł w czasie zyskiwać dzięki tym działaniom konkretne prowizje. 1 godzina dziennie to 7 godzin w tygodniu i 28 godzin w miesiącu, co sprawia, że Twoje zaangażowanie dzienne nie jest duże, ale w skali długoterminowej robi się ogromne.

Tym samym możesz w domowym zaciszu i bez wychodzenia z 4 ścian zarabiać regularne kwoty, które zasilą Twój domowy budżet lub sprawią, że emerytura, którą aktualnie otrzymujesz nie będzie jedynym Twoim źródłem dochodu.

Wiele osób powyżej 60 roku życia z powodzeniem zarabia dzisiaj na pożyczkach i kredytach bankowych i wcale nie potrzebuje do tego wiedzy bankowca ani uprawnień doradcy finansowego.

(Visited 10 times, 1 visits today)