Jak wyleczyć nieuleczalne choroby?

Gdy dopada nas choroba nieuleczalna – ucieczką w jednej chwili stają się wizyty u niezliczonych lekarzy. Realizujemy recepty na nieskuteczne leki, wydajemy pieniądze i powoli tracimy nadzieję widząc siebie już po drugiej stronie. Tak wcale nie musi być, a wszystko zależy jedynie od nas samych!

Książka – „Jak wyleczyć nieuleczalne choroby?” przedstawia historię zdeterminowanej kobiety doświadczanej przez nieuleczalne zapalenie stawów. Mimo prób wyjścia z problemu za pomocą leków, ścisłych porad lekarzy, operacji – stan pacjentki nie tylko nie ulegał poprawie, ale zmieniał się na niekorzyść.

Bunt i lektura książek o niekonwencjonalnych sposobach leczenia sprawiły, że postawiła wszystko na jedną kartę i zrezygnowała ze składników diety, które uważała za szkodliwe.

Ten krok sprawił, że wyleczyła się prawie z wszystkich dolegliwości, unikając wózka inwalidzkiego i reszty życia w niespełnieniu i odosobnieniu.

Oto dowód na to, że nasze zdrowie zależy od nas samych i nie lekarstwa i szpitale decydują o tym, jaki będzie jego stan, ale składniki jakie podczas jedzenia wprowadzamy do naszych organizmów. Należy świadomie prowadzić dietę, wiedzieć co się je i zaufać niszowym metodom leczenia.

Wiele starszych osób ma problemy z zaufaniem tradycyjnym lekarzom i ich metodom, a co dopiero medycynie ogólnie nieznanej. Panuje błędne przekonanie, że jedynie to co najbardziej popularne i promowane wśród lekarstw jest najbardziej skuteczne. W krytycznych momentach życia zazwyczaj kurczowo chwytamy się jakichkolwiek rozwiązań, aby tylko uniknąć tego, czego najbardziej się boimy.

Może warto zaufać po lekturze książki Lidii Szadkowskiej? W końcu życie ma wartość bezcenną .Zbyt często zapominamy o oczyszczaniu naszych organizmów z produktów zbędnych. Aby świadomie cieszyć się dobrym zdrowiem musimy regularnie pozbywać się toksyn będących wstępem do przeróżnych chorób i nie wprowadzać na powrót tego, co najbardziej nam szkodzi. Kluczem do szczęścia jest wyzbycie się lęku przed nowym i pozytywne myślenie.

Zanim zjemy kolejny kotlet schabowy na obiedzie u synowej – może czas się zastanowić, czy warto zmniejszać sobie szanse na długotrwałe życie w energii i witalności?

Książka elektroniczna po przystępniejszej cenie, niż cena książki drukowanej, co pozwala na zaoszczędzenie.