Regały na książki – 5 wariacji

Dostępne dziś w sklepach regały na książki można podzielić na wiele różnych wariacji kolorystycznych, wielkościowych i związanych ze stylem ich wykonania. Przyjrzyjmy się tym, które wśród polskich klientów cieszą się największym uznaniem.

5 modeli w kategorii regał na książki

  • Regały mobilne – dzisiaj naprawdę bardzo modne. Całość takiego mebla umieszczona jest nie na klasycznych, dobrze nam znanych nóżkach, a na kółkach. To pozwala swobodnie i szybko przesuwać mebel z miejsca na miejsce.
  • Regały na nutę przemysłową tzw. industrialne – najczęściej wykonane są one ze stali i cechują się typowymi walorami minimalizmu industrialnego. Sprawdzą się w loftach, biurach, magazynach i kamienicach.Wyróżniki: niezabudowana konstrukcja!
  • Regały pałacowe i barokowe – zdobne w najprzedziwniejsze łuki, płaskorzeźby lub rzeźbienia pełne oraz dekory.
  • Regały projektowane na wzór meblarstwa skandynawskiego. Pełne minimalizmu, pozbawione przesady, z dominacją barw naturalnych. Ciepłe w wyrazie.
  • Regały o szafkach otwartych całościowo lub częściowo, tak, by można było za frontami schować również inne niż książki przedmioty

Ceny regałów książkowych? W zależności od oferty danego sklepu meblowego, sieci czy designera, ale i stolarza produkującego na życzenie od kilkudziesięciu do kilku tysięcy złotych.

(Visited 19 times, 1 visits today)