Wszystkie rodzaje USG zawsze tam, gdzie chcesz

Ograniczona liczba sprzętów medycznych w przychodniach i szpitalach, sprawia, że czas oczekiwania na badania się wydłuża.

USG jest jednym z najczęściej wykonywanych badań diagnostycznych, dlatego jego dostępność ma kluczowe znaczenie dla optymalizacji procesu leczenia pacjentów.

Przenośne USG

Odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie na aparaty ultrasonograficzne jest wprowadzenie na rynek ich mobilnych wersji. Philips Lumify, czyli przenośny ultrasonograf pozwala na przeprowadzenie badań właściwie bez żadnych ograniczeń. Nie musisz nosić ze sobą ciężkiego wyposażenia, wystarczy urządzenie mobilne: Tablet lub smartfon z systemem Android, aby przeprowadzić badanie ultrasonograficzne. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie producenta Royal Philips Healthcare.

Możliwości przenośnego sprzętu

Oprócz kompaktowych rozmiarów, dużą zaletą Philips Lumify jest możliwość wykonania nim większości rodzajów USG. Urządzenie występuje w trzech wariantach z głowicami, które pozwalają na kompleksowe obrazowanie.

3 różne głowice – mnóstwo możliwości

Odpowiedni wybór wariantu urządzenia zależy od potrzeb danej specjalizacji oraz zakresu działań lekarza. W każdej dziedzinie medycyny można wyróżnić najczęściej badane narządy – dzięki temu łatwo zdecydować się na optymalne rozwiązanie. Głowice: sektorowa S4-1, liniowa L12-4 i convex C5-2 umożliwiają wykonanie do 5 rodzajów obserwacji narządów wewnętrznych i położonych powierzchniowo, przepływu krwi, ECHO, FAST, jak również podstawowych obserwacji ginekologicznych. Głowica typu S4-1 działa w trybie B-Mode (2D), Color Doppler, M-Mode, XRES oraz obrazuje harmonicznie. Głowice L12-4 oraz C5-2 funkcjonują w tych samych trybach oraz dodatkowo w trybie SonoCT.

Wysoka jakość obrazowania

Częścią zestawu Philips Lumify jest aplikacja mobilna, która pozwala na wykorzystanie urządzeń mobilnych do odczytywania wyników badań na ich monitorze. Wysoka jakość generowanych obrazów umożliwia szybką ocenę stanu badanych narządów i podjęcie odpowiednich działań. Dzięki zaawansowanym algorytmom, urządzenie samodzielnie optymalizuj kontrast, a za pomocą dodatkowych opcji możliwa jest regulacja poziomu głębi, a także modyfikacja wzmocnienia i prędkości Dopplera.

(Visited 10 times, 1 visits today)